Školení řidičů referentů

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@king-skoleni.cz
Facebook Youtube

Školení řidičů referentských vozidel v českém a anglickém jazyce

Školení řidičů online - časově nenáročné, odkudkoliv

Nabízíme Vám pravidelné i vstupní školení řidičů včetně veškeré související evidence a organizace. Hlídáme za Vás termíny, ověřujeme znalosti, vydáváme certifikáty o vykonaných školeních, vedeme přehled o školení atd. S námi dostanete odborné garance školení řidičů pro firmy, pravidelnou aktualizaci školení, širokou podporu našich lektorů, inforamace při změnách v legislativě a hot line pro správu školení.školení řidičů referentů

Vyzkoušejte si demoverzi Školení řidičů referentů umístěnou níže

Co můžete od Školení řidičů online očekávat?

Výukový kurz, sestavený týmem odborníků, je koncipován pro školení řidičů referentů i řidičů z povolání motorových vozidel do 3,5 t, interaktivní formou, což podpodruje zapamatování co největšího množství informací díky obrázkům a animacím. Naleznete zde praktický výklad, tématickou legislativu v aktuálním znění. I mimo konání kurzů informujeme uživatele o změnách pravidel silničního provozu, obvykle formou e-mailu s výkladem změn a kdykoliv uživatel může zdarma využít hot linku pro případ odpoborné rady.

Školení řidičů referentů nabízíme také prezenčně

Témata Školení řidičů referentů

Kurz školení řidičů můžete absolvovat v českém i anglickém jazyce. Obvyklá délka studia je 45 minut, ale může to být individuální. Obsah školení řidičů referentských vozidel je možné v případě zájmu klienta upravit či doplnit. Online školení řidičů se zaměřuje především na:

  • práva a povinnosti zaměstnance "řidiče referenta" a zaměstnavatele 
  • odpovědnost zaměstnance "řidiče referenta" a zaměstnavatele
  • postup při řešení dopravní nehody
  • bodový systém a postihy při nedodržovaní zákona
  • bezpečná a defenzivní jízda v kostce
  • úsporná jízda 
  • kvízy a modelové situace na silnicích
  • zvláštní předpisy pro pracovní cesty
  • nová pravidla silničního provozu

Školení řidičů online si u nás můžete objednat pro své zaměstnance a nebo Vám jej můžeme dodat v příslušném formátu (SCORM, AICC) do Vašeho vlastního LMS (eDoceo, iTutor, Moodle, Microsoft SharePoint, Plateau nebo jakýkoliv jiný). Pro informace o ceně nás prosím kontaktujte.

Nepřehlédněte Ceny školení řidičů referentů

 

 

 

Demoverze Online školení

Demo školení řidičů

demoverze školení BOZP

demoverze školení PO

demoverze první pomoc