Bc. Pavel Greiner

Bc. Pavel Greiner - Profesionál v oblasti vzdělávání řidičů

Pavel Greiner je majitelem, ředitelem a zároveň též instruktorem Autoškoly KING, která na trhu funguje od roku 2007. Autoškolu založil z čisté radosti z jízdy a již sedm let se spolu se svým týmem instruktorů snaží předávat své nadšení také zákazníkům z řad jednotlivců i firem a poskytovat jim skutečně komplexní služby.

Více o Pavlu Greinerovi
Původně vystudovaný kuchař a čerstvý absolvent bakalářského studia v oboru Řízení lidských zdrojů na Univerzitě Jana Amose Komentského v Praze vybudoval autoškolu od základů na otevřeném lidském přístupu (Autoškola s lidským přístupem). Stejně jako dříve profesionálně v gastronomii, tak i nyní se z vedoucí funkce ředitele autoškoly snaží svým zákazníkům nabízet ten nejlepší servis, který za své peníze mohou získat. Skutečně spokojený je až ve chvíli, kdy jsou také jeho klienti a jeho profesním motto zní:

„Zákazník má vždy pravdu.“

Sám vlastní oprávnění učitele autoškoly a podle možností se příležitostně dostane se zákazníky i do terénu v roli instruktora. Udržuje si tak stálý přehled o tom, co jeho klienti od služeb autoškoly očekávají, a následně se snaží na tyto požadavky reagovat.

Představení autoškoly KING

•  lidský vstřícný přístup k zákazníkům;
  •  komplexní služby pro řidiče – jednotlivce i firmy;
  •  vyškolený profesionální tým instruktorů a instruktorek;
  •  kvalitní vozový park – pravidelně servisované vozy s manuálním i automatickým řazením a klimatizací;
  •  moderní zázemí a učebny.

Vzdělávací služby autoškoly KING

• Výuka v českém i anglickém jazyce včetně výukových materiálů.
  • Prezenční i online forma vzdělávání v rámci e-learningu.
  • Školení všech typů řidičských oprávnění včetně profesních průkazů.
  • Školení také pro řidiče z povolání i řidiče - referenty (školení BOZP a První pomoci, školení přepravy nebezpečných nákladů, práce s vysokozdvižnými vozíky, psychologická vyšetření).
  • Spolupráce se státními institucemi na možnostech rekvalifikace nezaměstnaných spoluobčanů.
  • Výuková instruktážní videa na webových stránkách i na Facebooku.
  • Licencovaná výuka učitelů autoškoly.
  • Školení na míru.
  • Nonstop infolinka.

Více o novém e-elearningovém portálu King e-learning

• Vzdělávací portál s velmi srozumitelnou a vizuálně příjemnou interaktivní obrazovou formou.
  • Součástí jsou instruktážní videa a testování.
  • Předností je úspora času, rychlost, flexibilita, jednoduchost a kvalita.
  • Efektivita a pohodlnost zajištěna díky jednoduchému systému vkládání dat. Společnost data uloží jednou a program s nimi následně pracuje – upozorňuje na blížící se lhůty pro přeškolení, změny v zákonech a jakékoliv novinky, které se aktuálně dějí.
  • Ideální pro školení BOZP a PO a řidičů referentů.
  • V českém i anglickém jazyce.