O NÁS

King e-learning je součástí společnosti Autoškola KING, která byla založena v roce 2007. V dnešní době se již autoškola zaměřuje na výuku a výcvik všech skupin řidičských oprávnění a to v českém i anglickém jazyce. Nedílnou součástí naší nabídky je také školení řidičů (jak referentů, tak profesionálů), kde jsme dlouholetými odborníky v tomto oboru.

Naší původní nabídku školení řidičů jsme nyní rozšířili o další zákonná školení  - BOZP a PO (doplněné o kurz první pomoci), školení přepravy nebezpečných nákladů ADR, školení na vysokozdvižné vozíky a dopravně psychologické vyšetření.

Kurzy školení pořádáme jak prezenčně, tak online metodou, při které můžete povinné školení absolvovat z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.

Spolupracujeme s předními školícími a poradentskými firmami v ČR a díky tomu Vám dokážeme nabídnout nejen velmi žádané kompletní školení BOZP a PO (dle Zákoníku práce č. 262/2006 Sb.), ale také bezplatné poradenství v oblasti BOZP a PO, provozu nákladní a osobní dopravy, dopravní legislativy, pojištění, řešení nehod, havárií či bezpečnosti práce v dopravě. Zajistíme Vám také školení, které není součástí naší nabídky.

Nechte starosti Vaší společnosti na nás!

• vedeme evidenci proškolených zaměstnanců,
  • sami se Vám připomeneme, pokud některé školení je třeba opakovat,
  • pravidelně aktualizujeme školení,
  • e-mailem Vám zasíláme inforamace při změnách v legislativě,
  • hot line pro správu školení,
  • hot line pro odbornou radu či pomoc
  • s námi dostáváte oodborné garance školení.

Vyzkoušejte naše demoverze školení a registrujte sebe i své zaměstnance k povinným školením dle zákona.