Konec platnosti profesních průkazů v roce 2018 - Zajistěte si u nás obnovovací školení!

V roce 2018 končí platnost velkého množství profesních průkazů vydaných v roce 2013! Na poslední školení řidičů se proto objednávejte v dostatečném předstihu.

Aby byl váš profesní průkaz prodloužen na dalších pět let, musíte do data jeho platnosti, kterou máte vyznačenou v zadní části řidičského průkazu kódem 95(dd.mm.rr), stihnout všech pět pravidelných školení! Důrazně doporučujeme všem profesionálním řidičům, aby se na poslední školení objednávali ideálně tři měsíce před koncem platnosti jejich profesního průkazu! Nutné je počítat nejen se lhůtou na vydání nového řidičského průkazu, ale i se zvýšenou poptávkou o profesní školení v tomto roce!

V případě, že jste pravidelná školení v minulých pěti letech neabsolvovali a chcete i tak svůj profesní průkaz obnovit, musíte absolvovat školení v rozsahu 35 hodin.

Zpět na výpis novinek